Aktuální prodej formou přímého prodeje klikněte zde

Prodej obchodního centra M1 v Břeclavi přímým prodejem s prodejní cenou 28 mil Kč. Obchodní centrum má 13 nájemních prostor, které jsou téměř vesměs obsazeny dlouhodobými nájemníky. V současnosti jsou dva nejmenší přízemní prostory volné i z důvodu konkursu na vlastníka nemovitosti. Zároveň je tedy předpoklad, že po prodeji novému vlastníkovi budou tyto prostory obratem pronajaty (nyní není pro zájemce jistota dlouhodobosti pronájmu). Aktuální čistý výnos je 176 tis Kč měsíčně a po pronájmu dvou prostor dosáhne minimální výše 200 tis Kč, což je mimořádný roční výnos vůči vyvolávací ceně 8,6%! Je možné navíc nájemné ještě navýšit o inflační koeficient za posledních několik let, jelikož nebyl poslední roky uplatňován. Čímž by se navýšilo nájemné o minimálně dalších 5%.

Obchodní centrum M1 se nachází na ulici Lidická 3411/33 (silnice I. třídy č. I/55), což je páteřní komunikace příjezdu do Břeclavi – pro zobrazení klikněte zde

Před centrem je parkoviště, které je součástí výběrového řízení a tedy kupující bude vlastníkem i tohoto parkoviště včetně pozemků jak pod parkovištěm, tak pod samotným obchodním centrem.

V těsné blízkosti obchodního domu M-1 centrum je několik objektů občanské vybavenosti, na které navazuje zástavba rodinných a bytových domů. K řece Dyje je to cca 500 m pěší chůzí, nejbližší zastávka autobusů MHD je vzdálena cca 250 m. V docházkové vzdálenosti je k dispozici veškerá potřebná občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, SŠ, nemocnice, penziony, apod.

Jedna odpověď na “”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *